top
Streda, 27. Máj 2020. Dnes má meniny Iveta, zajtra bude mať Viliam  

Projekty
Užitočné odkazy

Fotogalérie Kampane - Kampane 2011
- Kampane 2011 PDF Tlačiť E-mail

 

ZMOS logo biele MUNTech logo2

 

Environmentálna výchova a vzdelávanie

zástupcov samospráv a občanov Slovenskej republiky

v oblasti separácie komunálneho odpadu

 

Kampaň Senec

 

Dňa 26. októbra 2011 sa v rámci projektu "Environmentálna výchova a vzdelávanie zástupcov samospráv a občanov Slovenskej republiky v oblasti separácie komunálneho odpadu" konala v meste Senec kampaň orientovaná na separáciu komunálneho odpadu.

 

Kampaň Piešťany

 

Dňa 27. októbra 2011 sa v rámci projektu "Environmentálna výchova a vzdelávanie zástupcov samospráv a občanov Slovenskej republiky v oblasti separácie komunálneho odpadu" konala v meste Piešťany kampaň orientovaná na separáciu komunálneho odpadu.

 

Kampaň Prievidza

 

Dňa 2. novembra 2011 sa v rámci projektu "Environmentálna výchova a vzdelávanie zástupcov samospráv a občanov Slovenskej republiky v oblasti separácie komunálneho odpadu" konala v meste Prievidza kampaň orientovaná na separáciu komunálneho odpadu.

 

Kampaň Šurany

 

Dňa 3. novembra 2011 sa v rámci projektu "Environmentálna výchova a vzdelávanie zástupcov samospráv a občanov Slovenskej republiky v oblasti separácie komunálneho odpadu" konala v meste Šurany kampaň orientovaná na separáciu komunálneho odpadu.

 

Kampaň Krupina

 

Dňa 7. novembra 2011 sa v rámci projektu "Environmentálna výchova a vzdelávanie zástupcov samospráv a občanov Slovenskej republiky v oblasti separácie komunálneho odpadu" konala v meste Krupina kampaň orientovaná na separáciu komunálneho odpadu.

 

Kampaň Liptovský Hrádok

 

Dňa 10. novembra 2011 sa v rámci projektu "Environmentálna výchova a vzdelávanie zástupcov samospráv a občanov Slovenskej republiky v oblasti separácie komunálneho odpadu" konala v meste Liptovský Hrádok kampaň orientovaná na separáciu komunálneho odpadu.

 

Kampaň Turzovka

 

Dňa 11. novembra 2011 sa v rámci projektu "Environmentálna výchova a vzdelávanie zástupcov samospráv a občanov Slovenskej republiky v oblasti separácie komunálneho odpadu" konala v meste Turzovka kampaň orientovaná na separáciu komunálneho odpadu.

 

Kampaň Revúca

 

Dňa 14. novembra 2011 sa v rámci projektu "Environmentálna výchova a vzdelávanie zástupcov samospráv a občanov Slovenskej republiky v oblasti separácie komunálneho odpadu" konala v meste Revúca kampaň orientovaná na separáciu komunálneho odpadu.

 

Kampaň Bardejov

 

Dňa 15. novembra 2011 sa v rámci projektu "Environmentálna výchova a vzdelávanie zástupcov samospráv a občanov Slovenskej republiky v oblasti separácie komunálneho odpadu" konala v meste Bardejov kampaň orientovaná na separáciu komunálneho odpadu.

 

Kampaň Humenné

 

Dňa 16. novembra 2011 sa v rámci projektu "Environmentálna výchova a vzdelávanie zástupcov samospráv a občanov Slovenskej republiky v oblasti separácie komunálneho odpadu" konala v meste Humenné kampaň orientovaná na separáciu komunálneho odpadu.

 

Kampaň Trebišov

 

Dňa 18. novembra 2011 sa v rámci projektu "Environmentálna výchova a vzdelávanie zástupcov samospráv a občanov Slovenskej republiky v oblasti separácie komunálneho odpadu" konala v meste Trebišov kampaň orientovaná na separáciu komunálneho odpadu.

 

Kampaň Moldava nad Bodvou

 

Dňa 21. novembra 2011 sa v rámci projektu "Environmentálna výchova a vzdelávanie zástupcov samospráv a občanov Slovenskej republiky v oblasti separácie komunálneho odpadu" konala v meste Moldava nad Bodvou kampaň orientovaná na separáciu komunálneho odpadu.

 


PrihlásenieMapa stránkyHľadať
bottom