top
Streda, 27. Máj 2020. Dnes má meniny Viliam, zajtra bude mať Vilma  

Projekty
Užitočné odkazy

Fotogalérie Kampane - Kampane 2009
- Kampane 2009 PDF Tlačiť E-mail

 

logo-separujodpad

 

V rámci realizácie projektu "Analýza, návrh optimálneho riešenia a pilotný projekt zavedenia systému na podporu zvýšenia separácie komunálneho odpadu v domácnostiach s cieľom minimalizovať dopady komunálneho odpadu na životné prostredie" sa konali kampane zamerané na separáciu komunálneho odpadu.

 

Kampaň Spišská Bela

 

Dňa 6. októbra 2009 sa konala v meste Spišská Belá kampaň orientovaná na separáciu komunálneho odpadu. Kampaň bola súčasťou projektu "Analýza, návrh optimálneho riešenia a pilotný projekt zavedenia systému na podporu zvýšenia separácie komunálneho odpadu v domácnostiach s cieľom minimalizovať dopady komunálneho odpadu na životné prostredie ", výstupom ktorého je internetový Portál separuj odpad.


 

Kampan Hnúšťa

 

Dňa 7. októbra 2009 sa konala v meste Hnúšťa kampaň orientovaná na separáciu komunálneho odpadu. Kampaň bola súčasťou projektu "Analýza, návrh optimálneho riešenia a pilotný projekt zavedenia systému na podporu zvýšenia separácie komunálneho odpadu v domácnostiach s cieľom minimalizovať dopady komunálneho odpadu na životné prostredie ", výstupom ktorého je internetový Portál separuj odpad.

 

 

Kampaň Partizánske

 

Dňa 8. októbra 2009 sa konala v meste Partizánske kampaň orientovaná na separáciu komunálneho odpadu. Kampaň bola súčasťou projektu "Analýza, návrh optimálneho riešenia a pilotný projekt zavedenia systému na podporu zvýšenia separácie komunálneho odpadu v domácnostiach s cieľom minimalizovať dopady komunálneho odpadu na životné prostredie ", výstupom ktorého je internetový Portál separuj odpad.

 

 


PrihlásenieMapa stránkyHľadať
bottom